Nu Skin - novinka !!!

ageLOC EDITION NU SKIN GALVANIC SPA SYSTEM II

Geniální krok kupředu: boj se základními zdroji stárnutí

Vítejte v luxusu a pohodlí anti-ageingových lázní nejen v našem salonu, ale i u Vás doma. Společnost Nu Skin odhalila budoucnost péče o pleť s novým přístrojem ageLOC Edition Nu Skin Galvanic Spa System II a nástavcem na obličej ageLOC Face Conductor. Toto mocné spojení dodává pleti až pětkrát více látek ageLOC než předchozí Nu Skin Galvanic Spa System II a odhaluje svěží, hebkou a zářící pleť. Péče o pokožku hlavy pomáhá zvyšovat lesk vašich vlasů, zatímco péče o tělo viditelně redukuje výskyt celulitidy. Díky nepřekonatelným výsledkům vašich domácích lázní budete vypadat a cítit se znovu oživeni, mladší a jako noví.

ageLOC EDITION NU SKIN GALVANIC SPA SYSTEM II

Galvanic SPA system II (galvanická žehlička) používáme hlavně na obličej, krk a dekolt. Díky různým výměnným nástavcům a speciálním produktů lze použít na výživové vlasové a i tělové ošetření (paže, břicho, stehna, hýždě). Speciální tělové produkty umožňují jednoduché, ale komfortní a účinné ošetření. Pro zlepšení a omlazení pleti doporučujeme používat Galvanic SPA system II i pro domácí ošetření. Galvanická žehlička je vhodná pro jakoukoliv pleť, jak mladou problematickou, aknózní, zjizvenou a nerovnou, tak pro pleť stárnoucí, suchou a vrásčitou.

ageLOC EDITION NU GALVANIC BODY SYSTEM II

Špičková péče o Vaše tělo představuje revoluční technologii firmy Nu Skin Galvanic Body system II

Díky této technologii je možné zpevnit podkoží, odstranit známky celulitidy, zlepšit stav jizev a strií a vyhlazení pokožky. Jednoduchá aplikace s pomocí Body Shaping gel - zaměřený proti tukovým polštářku a toxinům - minimalizuje a vyhlazuje celulitidu a tím zpevňuje i tělo (břicho, stehna, ruce, hýždě). Intenzita ošetření je individuální, odvíjí se od typu a věku pokožky a rozsahu poškození.

Kontraindikace - konzultace s lékařem je doporučena u těhotných a kojících žen, při epilepsii nebo pokud máte v těle implantáty, kardiostimulátor nebo podobný přístroj, popř. větší množství kovových implantátů v ústech, nebo jste nemocní.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VÁM RÁDI PORADÍME A PŘEVEDEME SPRÁVNÉ POUŽITÍ GALVANIC BODY SYSTEM II A GALVANIC SPA SYSTEM II.

Profesionální ošetření obličeje, krku a dekoltu Galvanic SPA system II

  • 1 ošetření (50 - 60 minut)                               980,-- Kč
  • kůra - 3 ošetření v průběhu 1 měsíce        2.340,-- Kč (á 780,-- Kč)
  • kůra - 5 ošetření v průběhu 2 měsíců        3.400,-- Kč (á 680,-- Kč)
  • kůra - 10 ošetření v průběhu 3 měsíců      5.800,-- Kč (á 580,-- Kč)

Profesionální ošetření tělové Galvanic Body system II

  • individuální, odvíjí se od rozsahu ošetření